Search
Generic filters

Competition Winners

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Penguin Father’s Day Book Pack

Winner: Payel Banerjee

Bougie de Luxe Packs

Winners: Deb Cook, Berowra

Charlotte Obrien, Cammeray

Spot at the Sydney Opera House

Winners: Cyn Cheng, Chatswood
Feby Thomas, Waitara

Entertainment Book

Winner: Elana Zunica

Runner Up

  1. Jia Liu
  2. Anita Blakeley Smith
  3. Hannah Smith
  4. Kate Seeto
  5. Smita JCB

U Games Packs

  1. Anita Blakeley-Smith, St Ives
  2. Anne-Marie Chapple, Artarmon
  3. Charissa Lam, Castle Cove
  4. Marianne Quah, North Willoughby

Taronga Zoo: Family Pass

  1. Cathie Mills, Dee Why
  2. Fiona Lucas, Lane Cove
  3. Samia Mehfooz, St Ives
  4. Victoria Foster, Berowra

Lah-Lah VIP Family Passes

  1. Norths, 18 July: Jacqueline Chang (Neutral Bay)
  2. Hornsby RSL, 28 July: Louise Dunne (Turramurra)

Micro Scooters

  1. Kate Fritsch (Naremburn) & Elise McDonald (Naremburn)
  2. Amanda Train (Asquith) & Karen Bray (Mt Colah)

Read the nominations here.

Bridgepoint Shopping Centre: $500 Shopping Spree

Alissa Volpe, Seaforth

Best& Less

  1. Kate Seeto, Forestville
  2. Jess Mullen, Eastwood
  3. Michelle Cini, Mosman
  4. Larissa Tuohy, Hornsby Heights
  5. Sudesh Dahiya, Naremburn

Gelatissimo

Jin Kim, Strathfield

Taronga Zoo

Annual Zoo Friends Membership

Vanessa Jassi, Normanhurst

Family Zoo Pass

  1. Amelia Masters, Wollstonecraft
  2. Julia Hu, St Ives
  3. Kate O’Callaghan, Cammeray
  4. Samantha Rykers, Lindfield
  5. Samantha Scott, Hornsby Heights

Ready Steady Go Kids

Chi Chi Lin

Toy and Game Pack from Talkin Toys

Julie Bye, North Wahroonga

Sarah & Duck at the Sydney Opera House

  1. Vanessa Kelso, North Ryde
  2. Vanessa Hunt, Chatswood

Springfree Trampoline: Compact Round

Josephine Hsu, Lane Cove

Lah Lah Christmas Mega Pack

  1. Helen Choi, Lidcombe
  2. Michelle Quick, Naremburn

Paw Patrol: Mighty Pups

  1. Emily Easton, Turramurra (major prize winner)
  2. Rebecca Greenwood, Wahroonga (runner up)
  3. Roberto Colombi, Queens Park (runner up)
  4. Jeni Rachel Varughese, Roseville (runner up)
  5. Georgia Harrington, Croydon (runner up)
  6. Davina Kruger, St Ives Chase (runner up)
  7. Skye Evans, Frenchs Forest (runner up)
  8. Grace Wong, Berowra (runner up)
  9. Brooke Cohen, Wahroonga (runner up)
  10. Melanie Harwood, Greenwich (runner up)

Bridgepoint Shopping Centre: Ultimate Pamper Experience from Mosman Beauty Studio

Mahdi Bell, Naremburn

Bridgepoint Shopping Centre: $500 Shopping Spree

Melissa Otton, Mosman

Seed & Spark Vouchers

  1. Meera Patel, Gordon (winner)
  2. Chantelle Hoft, Cammeray (runner up)
  3. Jen Knight, Waitara (runner up)

Wannabees 1st Birthday Party: Double Pass

  1. Rachel Applewhite
  2. Joanna Reid
  3. Nikki Bebortha
  4. Simone Hayward
  5. Kirsten MacKinnon

Sleeping Beauty: Family Pass

Jess Gregg, Killara

Snow Time in the Gardens, Hunter Valley

Dani Gilligan, Wollstonecraft

The Woman In The Window

  1. Fatima Syeda, St leonards
  2. Jessica Cao, East Lindfield
  3. Josy Adames, Terrigal
  4. Kate Spurway, Pymble
  5. Katherine Dampney, Wahroonga
  6. Nicole Ribeira, Wahroonga
  7. Rebecca Smeallie, South Turramurra
  8. Sharleen Phengsavath, Hunters Hill
  9. Sophie Roberts, Berowra
  10. Tammy Pinto, West Pymble
Search
What are you searching for?
Businesses
Events
Jobs
Articles
Generic filters

SUPPORTER BOARD